Spaustuvai

Spaustuvai

BESSEY®  - Vokietijos kompanija BESSEY®  Tool GmbH & Co. KG – viena didžiausia pasaulyje užspaudimo įrankių ir skardos kirpimo žirklių gamintoja, turinti daugiau nei 125 metų istoriją. Atstovaujama daugiau nei 100 pasaulio šalių. BESSEY produktai pasižymi išskirtine kokybe, kurios pagrindas yra tikslumas, patogumas ir ilgaamžiškumas. Viena pirmųjų gavusi ISO 9001 sertifikatą. 

Tradicijos. Nuo 1930 m. kompanija pradėjo gaminti spaustuvus, o nuo 1936 m. pagal patentuotą konstrukciją iki šiol gaminami originalūs BESSEY® spaustuvai iš kaliojo ketaus (Original BESSEY®). Nuo 1979 m., įsigijusi gilias tradicijas turinčią skardos žirklių gamyklą, kompanija įkūrė pjovimo įrankių padalinį ir toliau sėkmingai vysto skardos žirklių, žinomų Erdi prekės ženklu, gamybos ir prekybos veiklą. Šiandien BESSEY® su savo 1600 produktų yra tarp didžiausių užspaudimo ir pjovimo įrankių gamintojų pasaulyje.

Patirtis. BESSEY® įrankiai pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų. Pavyzdžiui, spaustuvų profiliai ir sraigtai gaminami iš nuosavos gamybos plieno. Būtent plieno profilių gamybos dirbtuvių įkūrimas 1889 m. yra laikomi kompanijos įsteigimo metais.

Inovacijos. BESSEY® įrankiai gaminami iš nuosavos gamybos plieno, kompanija turinti plieno profilių gamybos dirbtuves. BESSEY®  kuria naujus ir tobulina esamus įrankius lengvinančius darbą. Intensyvi plėtra paskatino ne tik pagaminti tvirtus, kokybiškus ir ilgaamžius įrankius, bet ir užtikrinti saugumą darbo vietoje. Todėl kokybiškumas, inovatyvumas ir saugumas buvo vieni iš svarbiausių prioritetų gamyboje. 

Atsiprašome, tačiau prekių kategorijoje nerasta.

Rašyk
Skambink