DEDRA DED7190V Akumuliatorinis kultivatorius, 2X18V

Akcija -21%

Prekės kodas: DED7190V

Turimas kiekis: Prekės pristatymas 3-6 d.d.

Charakteristika:

 • Maitinimas: 36V (2x18V DC)
 • Sukimosi greitis: 180 aps./min
 • Darbinis plotis: 36 cm
 • Peilių skersmuo: 200 mm
 • Darbinis gylis: 220 mm
 • Svoris: 4 kg
€23700 €29900 su PVM
Sutaupote - €6200
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Garantija: 36 mėnesiai
Gamintojas: DEDRA

Pasirūpinkite dirvožemiu sode ar šiltnamyje naudodami kultivatorių DED7190V. Su juo greitai ir lengvai supurensite dirvą. Tai neįkainojama priemonė ruošiant dirvą augalams sodinti ar sumaišyti žemę su trąšomis. Kultivatorius turi ant besisukančio veleno esančius peilius, kurių užduotis yra pjauti ir maišyti dirvą. Besisukdami jie apverčia žemę, o dėl daugybės ašmenų žemė neturi didelių gumulų formos.

2 x 18V = 36V DEDRA SAS + ALL - vienu metu maitinamas dvejais akumuliatoriai ir sukuria net 36V įtampą.

DED7190V yra įrenginys, maitinamas dviem DEDRA SAS + ALL serijos baterijomis (komplekte nėra). Jame sumontuotas bešepetėlis variklis, kuris baterijų galią išnaudoja dar efektyviau. Ličio jonų akumuliatorių naudojimo dėka buvo gauti labai geri veikimo parametrai esant neribotam mobilumui. Didelis darbinis plotis (36 cm) leidžia greitai ir efektyviai dirbti. Įrenginyje yra 4 komplektai aštrių, grūdintų 200 mm skersmens peilių, uždėtų ant besisukančio veleno, o jų specialiai išlenkta forma užtikrina efektyvų maišymą ir purenimą dirvos iki 220 mm gylio. Galima sulankstyti vairą transportavimui ar sandėliavimui nenaudodami įrankių. Tiesiog pasukite sparnuotas veržles ir viskas. Kontūruotos, ergonomiškos rankenos palengvina vairalazdės valdymą ir pagerina naudojimo komfortą. Vairavimą palaiko patvarūs ir tvirti 20 cm skersmens ratai.

Komplektuojamas be baterijų ir be kroviklio. Mes rekomenduojame naudoti 4 arba 5 Ah baterijas (reikia 2 vnt vienu metu), dvigubą kroviklį.

Kultivatoriaus DEDRA DED7190V savybės:

 • Akumuliatorinis kultivatorius – tylus veikimas, didelis mobilumas
 • Didelis darbinis plotis - 36 cm
 • Grūdinto, aštraus plieno peiliai: 4x4
 • Didelis peilių skersmuo: 200 mm
 • Didelis darbinis gylis: 220 mm
 • Saugos raktas

Papildomai galima įsigyti:

Akumuliatorius:

Įkroviklius:

USB ADAPTERIS:

DEDRA SAS+ALL

2 metų garantija
Esame absoliučiai tikri dėl savo produktų kokybės, todėl nuo 2016 m. sausio mėn. suteikiame pilną 2 metų garantiją visam asortimentui. „DEDRA SAS+ALL“ linijos atveju garantija galioja ne tik įrankiams, bet ir akumuliatoriams. Tiek individualiems klientams, tiek įmonėms.

*Nuo 2022.06.01 pirktiems, daliai įrankių bus taikoma 3 metų garantija

Aukšta kokybė
Jau beveik 30 metų prekės ženklas „DEDRA“ yra Lenkijos įrankių rinkos lyderis, nustatantis kokybės ir sąžiningumo standartus. Kurdami „DEDRA SAS+ALL“ liniją, vadovavomės identiškais principais. Naujos linijos akumuliatoriniai elektros įrankiai pasižymi tuo pačiu aukštu atlikimo lygiu, turi šiuolaikinius ir kartu patikrintus technologinius sprendimus bei, kas būdinga bendrovei „DEDRA“, užtikrina labai gerus parametrus už protingą kainą.

Išskirtinis dizainas
Pasaulis nuolat keičiasi, kartu su juo keičiasi dizainas ir mūsų reikalavimai detalėms. Suprantame tai, todėl kurdami „DEDRA SAS+ALL“ akumuliatorinius elektros įrankius susikaupėme ne tik ties technologija, bet ir ties jų išvaizda. „DEDRA SAS+ALL“ išsiskiria itin šiuolaikiniu dizainu ir ergonominiais sprendimais, dėl kurių jūsų darbas bus dar lengvesnis ir malonesnis.

Sukurti „Dedra“ patirties pagrindu
Žinome, kaip jums svarbu kokybiškai ir solidžiai atlikti darbą. Mums taip pat. Todėl, pasinaudodami savo daugiamete patirtimi kuriant elektros įrankius ir įrenginius bei mūsų Techninio skyriaus inžinierių žiniomis, sukūrėme produktą, kuriuo galime didžiuotis. Tūkstančiai parduotų įrenginių, leidžia mums būti tikriems, kad pasirinkus mūsų siūlomus „DEDRA SAS+ALL akumuliatorinius elektros įrankius, liksite patenkinti.

Didelė produkcijos gama
Bendrovėje „DEDRA“ inžinierių ir technologų komanda kasdien dirba, norėdama patenkinti klientų lūkesčius. Visą laiką didinamas produktų asortimentas, diegiami nauji sprendimai ir tobulinami esami. „DEDRA SAS+ALL“ produktų pirkimas – investicija į ateitį. Nuolat vystoma vieno akumuliatoriaus, tinkančio daugeliui įrankių, sistema leidžia jums jau dabar naudotis galimybėmis, kurių ateityje bus dar daugiau – visą laiką galėsite naudoti vieną, jau turimą akumuliatorių! 

 

Rašyk
Skambink