DEDRA DED7164 Akumuliatorinis diskinis pjūklas 18V, BEŠEPETĖLIS

Prekės kodas: DED7164

Turimas kiekis: Prekės pristatymas 3-6 d.d.

Charakteristika:

  • Įtampa - 18V
  • Apsisukimų skaičius per minutę - 4000 RPM
  • Disko ir skylės skersmuo - 165 / 20mm
  • Svoris - 2,8 kg 
€11500 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Garantija: 36 mėnesiai
Gamintojas: DEDRA

DED7164 bešepetėlis medienos pjūklas yra įrankis, skirtas pjauti medieną, OSB plokštes, medienos plaušų plokštes, medines grebėstus ar lentas. Įrenginyje naudojamas bešepetėlis variklis, kuris leidžia padidinti įrenginio patikimumą ir jo nereikalaujantį priežiūros. Apie variklių bešepetėlius skirtumus ir privalumus galite perskaityti mūsų straipsnyje Bešepetėlis arba tradicinis variklis – kuo jie skiriasi, kokie asinchroninių variklių privalumai. Naudodami 165 mm peilį, pjaudami 45 laipsnių kampu galime pjauti 55 mm ir 40 mm storio medieną. Ergonomiką ir darbo patogumą pagerina gumuotos ir gerai profiliuotos rankenos, kurių dėka įrankis puikiai telpa rankoje. Komplekte esantis papildomas lygiagretus kreiptuvas užtikrins tikslų ir pakartojamą pjovimą. Grandininis pjūklas turi apsaugą nuo atsitiktinio užvedimo. Korpusas pagamintas iš nailono su stiklo pluošto priemaiša, todėl padidintas atsparumas mechaniniams pažeidimams ir UV spinduliuotei. Rekomenduojama baterija darbui su belaidžiu grandininiu pjūklu yra 4,0 Ah DED7034 arba 5,0 Ah DED7035.

18 V akumuliatorinio rankinio medžio pjūklo DEDRA SAS + ALL DED7164 savybės:

  • Ašmenų skersmuo 165 mm
  • Variklis be šepetėlių
  • Apsauga nuo atsitiktinio paleidimo
  • Pjaunant 90 laipsnių kampu: 55mm 
  • Pjaunant  45 laipsnių kampu: 40mm

Papildomai galima įsigyti:

Akumuliatorius:

Įkroviklius:

USB ADAPTERIS:

DEDRA SAS+ALL

2 metų garantija
Esame absoliučiai tikri dėl savo produktų kokybės, todėl nuo 2016 m. sausio mėn. suteikiame pilną 2 metų garantiją visam asortimentui. „DEDRA SAS+ALL“ linijos atveju garantija galioja ne tik įrankiams, bet ir akumuliatoriams. Tiek individualiems klientams, tiek įmonėms.

*Nuo 2022.06.01 pirktiems, daliai įrankių bus taikoma 3 metų garantija

Aukšta kokybė
Jau beveik 30 metų prekės ženklas „DEDRA“ yra Lenkijos įrankių rinkos lyderis, nustatantis kokybės ir sąžiningumo standartus. Kurdami „DEDRA SAS+ALL“ liniją, vadovavomės identiškais principais. Naujos linijos akumuliatoriniai elektros įrankiai pasižymi tuo pačiu aukštu atlikimo lygiu, turi šiuolaikinius ir kartu patikrintus technologinius sprendimus bei, kas būdinga bendrovei „DEDRA“, užtikrina labai gerus parametrus už protingą kainą.

Išskirtinis dizainas
Pasaulis nuolat keičiasi, kartu su juo keičiasi dizainas ir mūsų reikalavimai detalėms. Suprantame tai, todėl kurdami „DEDRA SAS+ALL“ akumuliatorinius elektros įrankius susikaupėme ne tik ties technologija, bet ir ties jų išvaizda. „DEDRA SAS+ALL“ išsiskiria itin šiuolaikiniu dizainu ir ergonominiais sprendimais, dėl kurių jūsų darbas bus dar lengvesnis ir malonesnis.

Sukurti „Dedra“ patirties pagrindu
Žinome, kaip jums svarbu kokybiškai ir solidžiai atlikti darbą. Mums taip pat. Todėl, pasinaudodami savo daugiamete patirtimi kuriant elektros įrankius ir įrenginius bei mūsų Techninio skyriaus inžinierių žiniomis, sukūrėme produktą, kuriuo galime didžiuotis. Tūkstančiai parduotų įrenginių, leidžia mums būti tikriems, kad pasirinkus mūsų siūlomus „DEDRA SAS+ALL akumuliatorinius elektros įrankius, liksite patenkinti.

Didelė produkcijos gama
Bendrovėje „DEDRA“ inžinierių ir technologų komanda kasdien dirba, norėdama patenkinti klientų lūkesčius. Visą laiką didinamas produktų asortimentas, diegiami nauji sprendimai ir tobulinami esami. „DEDRA SAS+ALL“ produktų pirkimas – investicija į ateitį. Nuolat vystoma vieno akumuliatoriaus, tinkančio daugeliui įrankių, sistema leidžia jums jau dabar naudotis galimybėmis, kurių ateityje bus dar daugiau – visą laiką galėsite naudoti vieną, jau turimą akumuliatorių! 

 

Rašyk
Skambink