DEDRA DED7082 Akumuliatorinis termo peilis, 18V

Prekės kodas: 5902628708205

Turimas kiekis: Prekės pristatymas 3-6 d.d.

Charakteristika:

  • Įtampa: 18V
  • Ašmenų darbinė temperatūra: max 400°C
  • Ašmenų ilgis: 150 mm 
€12900 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Garantija: 36 mėnesiai
Gamintojas: DEDRA

Akumuliatorinis terminis peilis DED7082 naudojamas pjaustyti elementus, pagamintus iš polimerų: PP-polipropileno, PVC-polivinilchlorido, EPS (polistirolo), pvz., polistirolo plokščių, plastikinių lynų. Iškirpti kraštai yra idealiai lygūs, be įbrėžimų ir varginančių trupinių polistirolo atveju. Peilis pagamintas taip, kad leistų pjauti net labai sudėtingas formas. Prietaisas gali pjauti medžiagas iki maks. 150/250 mm storio. Laikas, per kurį ašmenys įkaista iki 400 ° C darbinės temperatūros, yra tik 6 sekundės. DED7082 įkraunamas terminis peilis turi galimybę reguliuoti temperatūrą.

Puikus pasirinkimas apšiltinimo medžiagoms pjaustyti: putų polistirolui ar "steradurui".

Komplekte nėra akumuliatorių ar kroviklio.

Pjovimo laikas, 10cm polistirolo (laikas apytikslis ir priklauso nuo aplinkos faktorių bei naudotojo įgūdžių):

  • 2Ah - 34 min
  • 4Ah - 70 min
  • 5Ah - 90 min

Savybės:

  • Keičiamas, lankstus peiliukas
  • Greitas ašmenų įkaitimas – 400°C per 6s
  • Temperatūros reguliavimas

Papildomai galima įsigyti:

Akumuliatorius:

Įkroviklius:

USB ADAPTERIS:

DEDRA SAS+ALL

2 metų garantija
Esame absoliučiai tikri dėl savo produktų kokybės, todėl nuo 2016 m. sausio mėn. suteikiame pilną 2 metų garantiją visam asortimentui. „DEDRA SAS+ALL“ linijos atveju garantija galioja ne tik įrankiams, bet ir akumuliatoriams. Tiek individualiems klientams, tiek įmonėms.

*Nuo 2022.06.01 pirktiems, daliai įrankių bus taikoma 3 metų garantija

Aukšta kokybė
Jau beveik 30 metų prekės ženklas „DEDRA“ yra Lenkijos įrankių rinkos lyderis, nustatantis kokybės ir sąžiningumo standartus. Kurdami „DEDRA SAS+ALL“ liniją, vadovavomės identiškais principais. Naujos linijos akumuliatoriniai elektros įrankiai pasižymi tuo pačiu aukštu atlikimo lygiu, turi šiuolaikinius ir kartu patikrintus technologinius sprendimus bei, kas būdinga bendrovei „DEDRA“, užtikrina labai gerus parametrus už protingą kainą.

Išskirtinis dizainas
Pasaulis nuolat keičiasi, kartu su juo keičiasi dizainas ir mūsų reikalavimai detalėms. Suprantame tai, todėl kurdami „DEDRA SAS+ALL“ akumuliatorinius elektros įrankius susikaupėme ne tik ties technologija, bet ir ties jų išvaizda. „DEDRA SAS+ALL“ išsiskiria itin šiuolaikiniu dizainu ir ergonominiais sprendimais, dėl kurių jūsų darbas bus dar lengvesnis ir malonesnis.

Sukurti „Dedra“ patirties pagrindu
Žinome, kaip jums svarbu kokybiškai ir solidžiai atlikti darbą. Mums taip pat. Todėl, pasinaudodami savo daugiamete patirtimi kuriant elektros įrankius ir įrenginius bei mūsų Techninio skyriaus inžinierių žiniomis, sukūrėme produktą, kuriuo galime didžiuotis. Tūkstančiai parduotų įrenginių, leidžia mums būti tikriems, kad pasirinkus mūsų siūlomus „DEDRA SAS+ALL akumuliatorinius elektros įrankius, liksite patenkinti.

Didelė produkcijos gama
Bendrovėje „DEDRA“ inžinierių ir technologų komanda kasdien dirba, norėdama patenkinti klientų lūkesčius. Visą laiką didinamas produktų asortimentas, diegiami nauji sprendimai ir tobulinami esami. „DEDRA SAS+ALL“ produktų pirkimas – investicija į ateitį. Nuolat vystoma vieno akumuliatoriaus, tinkančio daugeliui įrankių, sistema leidžia jums jau dabar naudotis galimybėmis, kurių ateityje bus dar daugiau – visą laiką galėsite naudoti vieną, jau turimą akumuliatorių! 

 

Rašyk
Skambink