DEDRA DED6905 Akumuliatorinis prožektorius, 18V, 1600LM

Prekės kodas: 5902628690500

Turimas kiekis: Prekės pristatymas 3-6 d.d.

Charakteristika:

 • Įtampa - 18V
 • Šviesos galia - 1600 liumenų
 • Šviesos spalva - 6500 K.
 • Apsaugos standartai – IP54 ir IK07
 • Nominalus spindulio kampas: 120 laipsnių
 • Spalvų perteikimo indeksas: CRI Ra> 80 
€3700 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Garantija: 36 mėnesiai
Gamintojas: DEDRA

Belaidis dirbtuvių šviestuvas, aliuminio korpusas ir elementai pagaminti iš aukštos kokybės plastiko. Šviesos elementas pagamintas naudojant SMD LED technologiją. Dėl šios technologijos panaudojimo lempa pasižymi stipriu šviesos pluoštu -42 SMD LED, kurių galia 1600 liumenų (15W), išsklaidyta šviesa ir plačiu spindulio kampu (120 laipsnių). Be to, lempos galvutė yra reguliuojama, todėl pagal poreikį galima koreguoti apšvietimo kampą. Spalvos temperatūra 6500K. Lempa gali veikti keturiais darbo režimais: 25% / 50% / 75% / 100%. Šviestuvas idealiai tinka ne tik darbo vietai apšviesti, bet ir kaip šviesos šaltinis iškylaujant ar stovyklaujant. Prietaisas turi kabliuką, leidžiantį pakabinti šviestuvą, komplekte yra adapteris, leidžiantis pritvirtinti lempą ant trikojo (DED6908, DED6909).

18 V akumuliatoriaus dirbtuvių lempos DEDRA SAS + ALL DED6905 savybės:

 • SMD LED - 42 šviesos diodai
 • Lempos tarnavimo laikas yra 30 000 valandų
 • 15 000 įjungimo / išjungimo ciklų
 • 6500K spalvų temperatūra
 • Keturi veikimo režimai 25% / 50% / 75% / 100%
 • Galimybė pakabinti, tvirtinti ant trikojo arba dirbti savarankiškai.
 • 18V akumuliatoriaus dirbtuvių lempos DEDRA SAS + ALL DED6905

Papildomai galima įsigyti:

Akumuliatorius:

Įkroviklius:

USB ADAPTERIS:

DEDRA SAS+ALL

2 metų garantija
Esame absoliučiai tikri dėl savo produktų kokybės, todėl nuo 2016 m. sausio mėn. suteikiame pilną 2 metų garantiją visam asortimentui. „DEDRA SAS+ALL“ linijos atveju garantija galioja ne tik įrankiams, bet ir akumuliatoriams. Tiek individualiems klientams, tiek įmonėms.

*Nuo 2022.06.01 pirktiems, daliai įrankių bus taikoma 3 metų garantija

Aukšta kokybė
Jau beveik 30 metų prekės ženklas „DEDRA“ yra Lenkijos įrankių rinkos lyderis, nustatantis kokybės ir sąžiningumo standartus. Kurdami „DEDRA SAS+ALL“ liniją, vadovavomės identiškais principais. Naujos linijos akumuliatoriniai elektros įrankiai pasižymi tuo pačiu aukštu atlikimo lygiu, turi šiuolaikinius ir kartu patikrintus technologinius sprendimus bei, kas būdinga bendrovei „DEDRA“, užtikrina labai gerus parametrus už protingą kainą.

Išskirtinis dizainas
Pasaulis nuolat keičiasi, kartu su juo keičiasi dizainas ir mūsų reikalavimai detalėms. Suprantame tai, todėl kurdami „DEDRA SAS+ALL“ akumuliatorinius elektros įrankius susikaupėme ne tik ties technologija, bet ir ties jų išvaizda. „DEDRA SAS+ALL“ išsiskiria itin šiuolaikiniu dizainu ir ergonominiais sprendimais, dėl kurių jūsų darbas bus dar lengvesnis ir malonesnis.

Sukurti „Dedra“ patirties pagrindu
Žinome, kaip jums svarbu kokybiškai ir solidžiai atlikti darbą. Mums taip pat. Todėl, pasinaudodami savo daugiamete patirtimi kuriant elektros įrankius ir įrenginius bei mūsų Techninio skyriaus inžinierių žiniomis, sukūrėme produktą, kuriuo galime didžiuotis. Tūkstančiai parduotų įrenginių, leidžia mums būti tikriems, kad pasirinkus mūsų siūlomus „DEDRA SAS+ALL akumuliatorinius elektros įrankius, liksite patenkinti.

Didelė produkcijos gama
Bendrovėje „DEDRA“ inžinierių ir technologų komanda kasdien dirba, norėdama patenkinti klientų lūkesčius. Visą laiką didinamas produktų asortimentas, diegiami nauji sprendimai ir tobulinami esami. „DEDRA SAS+ALL“ produktų pirkimas – investicija į ateitį. Nuolat vystoma vieno akumuliatoriaus, tinkančio daugeliui įrankių, sistema leidžia jums jau dabar naudotis galimybėmis, kurių ateityje bus dar daugiau – visą laiką galėsite naudoti vieną, jau turimą akumuliatorių! 

 

Rašyk
Skambink