DEDRA DED6900 Akumuliatorinės plytelių staklės 18V

Prekės kodas: 5902628690005

Turimas kiekis: Prekės pristatymas 3-6 d.d.

Charakteristikas:

  • Įtampa: 18V
  • Sukimosi greitis: 3800 aps./min
  • Ciferblato skersmuo: 110 mm
  • Disko angos skersmuo: 22,2 mm 
€9900 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Garantija: 36 mėnesiai
Gamintojas: DEDRA

Akumuliatorinis plytelių pjaustytuvas – tai įrankis, leidžiantis greitai ir tiksliai pjauti plyteles ar porcelianines plyteles. Dizainas primena klasikinius stalinius plytelių pjaustytuvus plytelėms, leidžiančius šlapiai pjauti 110 mm x 22,2 mm skersmens deimantiniais peiliukais (rekomenduojami HRD GRESS H1070 arba H1060 serijos peiliukai). Šią frezą išskiria tai, kad nereikia prisijungti prie elektros tinklo, o tai yra didelis privalumas ypač apdailos brigadoms ar žmonėms, kurie neturi sąlygų pjauti patalpose. Akumuliatoriumi iš vienos baterijos sistemos maitinamas variklis pasiekia maksimalų 3800 aps./min., o tai leidžia efektyviai pjauti iki 24 mm storio plyteles 90 laipsnių kampu arba 16 mm 45 laipsnių kampu. Įmontuotas padėklas/vandens bakas užtikrina, kad pjaunant nesukursime dulkių debesies, kaip pjaunant įprastu kampiniu šlifuokliu.

  • Akumuliatorinis plytelių pjaustytuvas
  • Maži matmenys ir mažas svoris
  • Tikslus glazūros ir keramikos pjovimas
  • Šlapias plytelių pjovimas - įmontuojamas vandens padėklas

Akumuliatorius:

Įkroviklius:

USB ADAPTERIS:

DEDRA SAS+ALL

2 metų garantija
Esame absoliučiai tikri dėl savo produktų kokybės, todėl nuo 2016 m. sausio mėn. suteikiame pilną 2 metų garantiją visam asortimentui. „DEDRA SAS+ALL“ linijos atveju garantija galioja ne tik įrankiams, bet ir akumuliatoriams. Tiek individualiems klientams, tiek įmonėms.

*Nuo 2022.06.01 pirktiems, daliai įrankių bus taikoma 3 metų garantija

Aukšta kokybė
Jau beveik 30 metų prekės ženklas „DEDRA“ yra Lenkijos įrankių rinkos lyderis, nustatantis kokybės ir sąžiningumo standartus. Kurdami „DEDRA SAS+ALL“ liniją, vadovavomės identiškais principais. Naujos linijos akumuliatoriniai elektros įrankiai pasižymi tuo pačiu aukštu atlikimo lygiu, turi šiuolaikinius ir kartu patikrintus technologinius sprendimus bei, kas būdinga bendrovei „DEDRA“, užtikrina labai gerus parametrus už protingą kainą.

Išskirtinis dizainas
Pasaulis nuolat keičiasi, kartu su juo keičiasi dizainas ir mūsų reikalavimai detalėms. Suprantame tai, todėl kurdami „DEDRA SAS+ALL“ akumuliatorinius elektros įrankius susikaupėme ne tik ties technologija, bet ir ties jų išvaizda. „DEDRA SAS+ALL“ išsiskiria itin šiuolaikiniu dizainu ir ergonominiais sprendimais, dėl kurių jūsų darbas bus dar lengvesnis ir malonesnis.

Sukurti „Dedra“ patirties pagrindu
Žinome, kaip jums svarbu kokybiškai ir solidžiai atlikti darbą. Mums taip pat. Todėl, pasinaudodami savo daugiamete patirtimi kuriant elektros įrankius ir įrenginius bei mūsų Techninio skyriaus inžinierių žiniomis, sukūrėme produktą, kuriuo galime didžiuotis. Tūkstančiai parduotų įrenginių, leidžia mums būti tikriems, kad pasirinkus mūsų siūlomus „DEDRA SAS+ALL akumuliatorinius elektros įrankius, liksite patenkinti.

Didelė produkcijos gama
Bendrovėje „DEDRA“ inžinierių ir technologų komanda kasdien dirba, norėdama patenkinti klientų lūkesčius. Visą laiką didinamas produktų asortimentas, diegiami nauji sprendimai ir tobulinami esami. „DEDRA SAS+ALL“ produktų pirkimas – investicija į ateitį. Nuolat vystoma vieno akumuliatoriaus, tinkančio daugeliui įrankių, sistema leidžia jums jau dabar naudotis galimybėmis, kurių ateityje bus dar daugiau – visą laiką galėsite naudoti vieną, jau turimą akumuliatorių! 

 

Rašyk
Skambink